Limon maydanoz sarımsak kürüSt12851Nurs lokman hekimLimon maydanoz sarımsak kürü
Limon maydanoz sarımsak kürüSt12851Nurs lokman hekimLimon maydanoz sarımsak kürü

Nurs Limon Sarımsak Maydanoz Kürü Kapsülü 60 Soft Jel

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,90(KDV Dahil)

Nurs Limon Maydanoz Sarımsak Kürü 60 Kapsül İçindekiler:

Limon Maydanoz Sarımsak Kürü ürünü içerisinde; limon yağı, sarımsak yağı, maydanoz yağı, zeytin yağı bulunmaktadır.

Nurs Limon Maydanoz Sarımsak Kürü 60 Kapsül Kullanımı:

Limon Maydanoz Sarımsak Kürü kullanılışı; yetişkinler için günde 2 defa 1 tane olarak tercihen yemeklerle birlikte alınır. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. İlaç değil takviye edici gıdadır.

Nurs Limon Maydanoz Sarımsak Kürü 60 Kapsül Yan Etkileri:

Limon Maydanoz Sarımsak Kürü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Nurs Limon Maydanoz Sarımsak Kürü 60 Kapsül Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Nurs Limon Maydanoz Sarımsak Kürü 60 Kapsül Muhafaza ve Uyarı:

  • Nurs Limon Maydanoz Sarımsak Kürü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Nurs Limon Maydanoz Sarımsak Kürü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Nurs Limon Maydanoz Sarımsak Kürü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Nurs Limon Maydanoz Sarımsak Kürü 60 Kapsül ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.