GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

 

SİPARİŞ İPTALİ

 Herhangi bir nedenle siparişinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir mazeret beyan etmeniz gerekmez.İptal işleminin yapılabilmesi için ürünlerin kargoya verilmemiş olması gerekir. Kargoya teslim edilmiş ürünlerde ancak iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

SİPARİŞ HATALARI

 

Kargo’dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz.Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.
Hatalı ya da sorunlu kargo ise ürünü teslim almayınız.Kargo teslim alınırken kontrol edilmediği takdirde, kargonun sorunlu olduğu sonradan anlaşılır ise; kargonuzu teslim aldığınız andan iki saat sonrasına kadar bize mutlaka bildiriniz ki herhangi bir mağduriyet oluşmadan sorunu çözüme kavuşturabilelim.

 

GARANTİ ŞARTLARI


Sitemizde satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

 

İADE SÜRECİ KAÇ GÜNDÜR?


Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

İADE ŞARTLARI NELERDİR?


İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.
. Ürünün faturası,
. İade isteğinin [email protected] adresine sebebi ile birlikte bildirilmesi
. 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ancak bazı kategorilerimizde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir.

Ödemenin iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

Bazı doğal sağlık ürünlerinin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmemektedir.

 

NASIL İADE EDECEĞİM?Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi [email protected] adlı adresimize bildirmeniz gerekmektedir. Tarafımızdan iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü Güven duyduğunuz bir Kargo firması ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

 

HANGİ ÜRÜNLER İADE ALINIR?

 

Ürünün orijinalliği, hijyenikliği ve tekrar satılabilirliğinin korunması gerekmektedir. Bu nedenle herhangi bir şekilde ürün ambalajı hasarlı ürünleri, ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş ve benzeri durumlarda ürünleri iade alamamaktayız.
Ürünün iadesi durumunda sizden ricamız ürünü iade nedeninizi bize mail yoluyla belirtmenizdir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR