Hakkımızda 

Adaşifa ve Hizmetlerimiz
 
2000' li aile ve çevremizde bir takım hastalık, rahatsızlanmalar meydana geldi. Hastalıkların tedavisi ve ne sebeple meydana geldiğini araştırmaya başladık. 
 
 

Araştırmalarımız neticesinde; Merhume Aidin Salih Hanımefendiyle tanışma şerefine nail olduk. 
 
Merhume görüşmemizde; günümüz hastalıkların, yanlış ve eksik beslenmeden kaynaklandığını, beslenme yöntemleri değişmedikçe hastalıkların etkisini göstereceğini ifade etti. 
 
Merhume'nin değerli tavsiyelerinden sonra; evvela hayatımızdan GDO, Paraben, SLS, Aspartam(E951) ve toplamda 12 zararlı maddeyi çıkarttık. Bu noktada bilgi arayışımızı sürdürürken, faaliyet gösterdiğimiz toplumun her alanında çevremizle de bilgi paylaşımına devam ettik. 

Haricen Doğu Türkistan bölgesinden gelen hocamız Kadir Beyhacı bizlere alternatif tıpla alakalı çok kıymetli bilgiler verdi. Bu süreç içersinde fitoterapi ve aromaterapi gibi alanlarda eğitim aldık araştırmalar yaptık. 
 
Çevremizden gelen ilgi ve alaka üzere; Sakarya' nın Adapazarı Merkez İlçesinde ADAŞİFA isimli aktar işletmemezi açtık ve faaliyet göstermekteyiz. 
 
Helal Gıda Sertifikalı ürünleri bünyemizde bulundurarak, başta baharat ve bitki çayları olmak üzere, bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. 
 
Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürünlerin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye' de ve Dünya'da Adaşifa ürünlerinin, milyonlarca tüketicinin tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. 
 
 

2000' li yıllardan günümüze kadar içimizde parıldayan o heyecanı şimdi internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. @adasifa instagram hesabımızla ve adasifa.com ile sizlere en güzel ürünleri ulaştırma gayreti içerisindeyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR